V pondělí 3. 9. 2018 jsme všichni společně před školou zahájili školní rok 2018/2019. I když celou noc pršelo, počasí se nakonec umoudřilo, a tak jsme nemuseli přesouvat slavnostní zahájení do budovy. Celkem bude tento školní rok navštěvovat školu 129 dětí, což je o jednoho méně než minulý rok. Některé děti odešly, přestěhovaly se, jiné k nám zase přišly. Jsme moc rádi, že si naši školu vybraly a věříme, že se jim zde bude líbit. Čtrnáct prvňáčku přišlo již s novými taškami na zádech, těšili se na svůj první velký školní den určitě nejvíce. Přejeme jim první rok krásných, nezapomenutelných zážitků. Deváťáci nad nimi opět přebrali patronát a zároveň započali svůj poslední rok u nás. Ať se nám všem daří!

Fotogalerii naleznete zde.