Úvod | Škola | Zaměstnanci

Zaměstnanci

Pedagogičtí pracovníci

 

Mgr. Sova Miloslav ředitel školy Miloslav.Sova@zs-mzizkov.cz
     
Mgr. Řehánková Drahomíra tř. uč. V. třídy, zástupkyně řš Drahomira.Rehankova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Rebendová Renata tř. uč. I. třídy Renata.Rebendova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Marečková Elena tř. uč. II. třídy elen.odbr@seznam.cz
Mgr. Kristová Martina tř. uč. III. třídy, metodik prevence Martina.Kristova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Šuralová Jitka tř. uč. IV. třídy jitka.uci@email.cz
Mgr. Paul Jaroslav tř. uč. VII. třídy Jaroslav.Paul@zs-mzizkov.cz
Mgr. Pekárková Radka tř. uč. VIII. třídy Radka.Pekarkova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Sovová Iva tř. uč. XI. třídy, výchovný poradce Iva.Sovova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Ovečka Jozef tř. uč. VI. třídy Jozef.Ovecka@zs-mzizkov.cz
Mgr. Kučerová Barbora učitelka Barbora.Kucerova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Kateřina Bartošíková učitelka bartosikovakatka@seznam.cz
     
     
Osičková Jitka vedoucí školní družiny, asistent ped. jitka.osickova@seznam.cz
Krmíčková Hana asistent pedagoga Hana.Krmickova@zs-mzizkov.cz
Chalupová Markéta asistent pedagoga chalupova.marketa@seznam.cz
Koňaříková Jolana asistent pedagoga, katechetka jola@seznam.cz
Osičková Soňa asistent pedagoga  
Procingerová Kristýna asistent pedagoga  
RNDr. Petrů Alžběta katechetka

Provozní pracovníci

Konečná Jana školnice, topič
Bínová Bohuslava uklízečka
Ing. Stehlíková Marta účetní skola.mz@c-box.cz

Org.schema 2022,23

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA