Úvod | Škola | Zaměstnanci

Zaměstnanci

Pedagogičtí pracovníci

Mgr. Sova Miloslav ředitel školy Miloslav.Sova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Řehánková Drahomíra tř. uč. V. třídy, zástupkyně řš Drahomira.Rehankova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Elena Marečková tř. uč. I. třídy elen.odbr@seznam.cz
Mgr. Rebendová Renata tř. uč. II. třídy Renata.Rebendova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Šuralová Jitka tř. uč. III. třídy jitka.uci@email.cz
Mgr. Kristová Martina tř. uč. IV. třídy, metodik prevence Martina.Kristova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Paul Jaroslav tř. uč. VI. třídy Jaroslav.Paul@zs-mzizkov.cz
Mgr. Pekárková Radka tř. uč. VII. třídy Radka.Pekarkova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Sovová Iva tř. uč. VIII. třídy, výchovný poradce Iva.Sovova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Ovečka Jozef tř. uč. IX. třídy Jozef.Ovecka@zs-mzizkov.cz
Mgr. Kučerová Barbora učitelka Barbora.Kucerova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Kateřina Bartošíková učitelka bartosikovakatka@seznam.cz
Mgr. Irena Cabáková učitelka skola.mz@c-box.cz
Osičková Jitka vedoucí školní družiny jitka.osickova@seznam.cz
Krmíčková Hana asistent pedagoga Hana.Krmickova@zs-mzizkov.cz
Chalupová Markéta asistent pedagoga chalupova.marketa@seznam.cz
Koňaříková Jolana asistent pedagoga, katechetka jola@seznam.cz
Mgr. Jana Hošková asistent pedagoga
Kristýna Maříková asistent pedagoga
Mgr. Magda Palajová katechetka

Provozní pracovníci

Konečná Jana školnice, topič
Bínová Bohuslava uklízečka
Ing. Stehlíková Marta účetní skola.mz@c-box.cz

 Organizační schema 2021,2022

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA