Úvod | Škola | Zaměstnanci

Zaměstnanci

Pedagogičtí pracovníci

Mgr. Sova Miloslav ředitel školy Miloslav.Sova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Řehánková Drahomíra tř. uč. V. třídy, zástupkyně řš Drahomira.Rehankova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Rebendová Renata tř. uč. I. třídy Renata.Rebendova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Šuralová Jitka tř. uč. IV. třídy jitka.uci@email.cz
Mgr. Kristová Martina tř. uč. III. třídy, metodik prevence Martina.Kristova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Sovová Iva tř. uč. VII. třídy, výchovný poradce Iva.Sovova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Ovečka Jozef tř. uč. VIII. třídy Jozef.Ovecka@zs-mzizkov.cz
Mgr. Pížová Bohuslava tř. uč. IX. třídy slavkapizova@seznam.cz
Mgr. Pekárková Radka tř. uč. VI. třídy Radka.Pekarkova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Kučerová Barbora učitelka Barbora.Kucerova@zs-mzizkov.cz
Mgr. Paul Jaroslav učitel Jaroslav.Paul@zs-mzizkov.cz
Mgr. Elena Marečková tř. uč. II. třídy elen.odbr@seznam.cz
Osičková Jitka vedoucí školní družiny jitka.osickova@seznam.cz
Krmíčková Hana asistent pedagoga Hana.Krmickova@zs-mzizkov.cz
Chalupová Markéta asistent pedagoga chalupova.marketa@seznam.cz
Koňaříková Jolana asistent pedagoga jola@seznam.cz
Mgr. Kachyňová Marie katechetka

Provozní pracovníci

Konečná Jana školnice, topič
Bínová Bohuslava uklízečka
Ing. Stehlíková Marta účetní skola.mz@c-box.cz

 

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA