Úvod | Dokumenty | Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Tvůrce těchto internetových stránek (Martin Ondráček, IČ: 04058984) prohlašuje, že byly vytvořeny s ohledem na dnes dostupné metodiky zabývající se přístupností na webu (Best practices – Pravidla pro tvorbu přístupného webu – tato metodika vhodně kombinuje ostatní známé celky pravidel – Blind Friendly Web a WCAG 1.0). Uživatelům nejsou tedy záměrně kladeny žádné překážky, které by mohly prohlížení stránek znesnadnit. Pokud i přesto na takovouto překážku narazíte, kontaktujte nás a my se ji pokusíme odstranit.

Struktura informací na stránkách byla vytvořena v programovacím jazyku PHP a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS) – vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině dnes používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla této vyhlášky.

Kontakt na technického správce webu
Martin Ondráček – NET boost
Morkůvky 102
691 72 Klobouky u Brna

Telefon: +420 608 353 786
Webové stránky: www.netboost.cz
Technická podpora: info@netboost.cz

Prohlášení poskytovatele webových stránek
Tyto webové stránky provozuje Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace.

Správcem veškerého obsahu je Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace, se sídlem Bílovská 78, 691 01 Moravský Žižkov. Veškeré osobní údaje návštěvníků webových stránek, které jsou prostřednictvím těchto webových stránek poskytovány, jsou spravovány výlučně správcem obsahu webu.

Kontakt na správce obsahu:
Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace
Bílovská 78
691 01 Moravský Žižkov

Telefon: +420 519 346 107
E-mail: skola.mz@c-box.cz

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA