V sobotu 8. 12. 2018 proběhla v sále kulturního domu vánoční besídka školy s názvem Vánoce s pohádkou. Přeplněný sál tleskal výkonům malých herců a hereček, zpěvákům, tanečníkům, andílkům a čertům, prostě všem, protože program se opravdu povedl. Je to znát i z ohlasů, které nám přišly. Cituji:

Překrásné vánoční odpoledne! Děti byly moc šikovné, pochvala patří také učitelům a všem těm, kteří se podíleli na ozvučení, výrobě kulis atd.

Besídka byla krásná, velmi cením snahu učitelů a děti

Nejlepší byla závěrečná píseň

S radostí chceme poděkovat za včerejší prima večer! Byl to skvělý zážitek plný zábavy, dobré nálady a elánu! Děkujeme všem, kdo se podíleli na organizaci a realizací této skvělé akcí za trpělivost, čas, snahu-byl to super zážitek! Jednička s hvězdičkou!

Děkuji za dnešní krásné adventní odpoledne s Vaší školou. Všichni jste byli úžasní. Vánoční besídky navštěvuji moc ráda, vždy potěší na duši a jsou mi inspirací k další práci. Všem přeji příjemný adventní čas a prožití Vánočních svátků ve spokojenosti.

V průběhu prosince uveřejníme odkaz ke stažení celé besídky.

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA