Strašidelné putování

V pátek 21.10.2022 se zase po delší době uskutečnila akce Strašidelné putování, kterou uspořádali letošní deváťáci, kterým pomáhalo hodně osmáků. Konala se na sklepech na Agrární od 17 – 20 hodin. Zúčastnilo se jí 61 dětí, některé přišly oblečeny do strašidelných masek. Jejich starší kamarádi si pro ně připravili řadu soutěží, můžete vše vidět ve fotogalerii. Potom následovala strašidelná stezka v lehčí a těžší verzi. Pro některé byla příliš lehká, pro jiné naopak. Potom si všichni mohli opéci špekáčky a posilnit se dobrým horkým čajem, i když nám počasí přálo a spadlo sice pár kapek, ale nebylo zima. Nakonec se vytáhla kytara a zazněly i písně, které známe i my starší.

Děkujeme všem sponzorům a všem těm, kdo nám pomáhali.

Sponzoři akce: manželé Virágovi a Restaurace Maděřič

Fotogalerie ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA