Školský fotbalový pohár 2021 – 2022

V termínu od 4. do 6. října se uskutečnily na třech různých místech semifinálové turnaje školského fotbalového poháru pro druhý stupeň základních škol, které budou pokračovat i finálovými turnaji v jarní části o konečné umístnění. Ve středu 6. října jsme odehráli dvě utkání v Rakvicích se základní školou Kobylí a domácím družstvem.  S vítězi turnaje ZŠ Kobylí jsme uhráli v prvním utkání bezbrankovou remízu a v důležitém druhém utkání jsme s Rakvicemi prohráli divokým výsledkem 3:7 a obsadili konečné třetí místo. Už nyní se však těšíme na jarní finálový turnaj, kde budeme chtít skončit na lepším než třetím místě.

Za reprezentaci školy děkujeme těmto hráčům: Martin Veverka, Viktor Toušek, Šimon Konečný, Jakub Bůšek, Kryštof Koryčan, Tobiáš Vurbs, David Dvořák, Filip Šťastný, Adam Zugar, František Tetur, Marcel Konečný, Vilém Toušek, Matouš Konečný, Denis Ceman a Matyáš Toman.

 

Fotogalerie ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA