Ve čtvrtek 5. října 2023 jsme se s dětmi, které byly v červnu u 1. svatého přijímání, zúčastnili v Brně na Petrově setkání s otcem biskupem Pavlem Konzbulem. Mottem letošního setkání bylo: „Kdo věří, není nikdy sám.“ A to bylo vidět i v katedrále, kde se sešlo kolem 730 dětí plus doprovod.  Hlavní akcí programu pro děti byla mše svatá, kdy otec biskup šel mezi děti a kladl jim různé otázky. Pak se děti rozešly do jednotlivých stanovišť uvnitř i kolem katedrály, kde na ně čekaly kostýmované postavy /nejen světci/ a tam plnily úkoly.  Na závěr proběhla adorace, kde jsme děkovali za krásný den a vyprošovali si požehnání na dny další. Cílem akce bylo, aby děti byly povzbuzeny na cestě víry a upevnily přátelství s Pánem Ježíšem.

Fotogalerie ke stažení zde