V pátek 1. 12. 2023 se slavnostně rozsvítil vánoční strom školy. Letos jsme slavili 10. výročí jedné z nejoblíbenějších tradičních akcí. Do poslední chvilky jsme doufali, že se počasí umoudří. Nakonec ale spíš pršelo, než sněžilo, přesto přišlo mnoho lidí a škola „praskala ve švech“. Všechno jsme zaměřili na hlavní motto letošní akce: Andělská škola. Návštěvníci mohli zhlédnout vánoční hru, slyšet krátký program sboru  před budovou, mohli navštívit andělské “ tetovací“ studio, vyfotit se ve fotokoutku. Své desetileté výročí slavil také žákovský senát školy, nechyběla prezentace jeho práce za celé období. Vánoční jarmark plný krásných výrobků žáků tak jen završil vydařenou akci. Děkuji všem, kteří se o to zasloužili!!

M. Sova, řš

Fotogalerie zde

Video ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA