Od pondělí 13. Prosince 2021 se uskutečnil třídenní lyžařský výcvikový kurz v Němčičkách určený pro 1. stupeň. Kurz probíhal v dopoledních hodinách od 9 do 12 hodin. Celkem se ho zúčastnilo 52 dětí z naší školy. Někteří již počtvrté celkově, což bylo na dovednostech velmi znát. Velice nám také přálo počasí, protože několik dní před kurzem nasněžilo a teploty se pohybovaly okolo nuly. Přivítal nás tak v pondělí krásně zasněžený svah. Další dny se již mírně oteplilo a ve svahu již byly vidět zelená místa umělého povrchu. Děti se každým dnem zlepšovaly a odměnou pro většinu z nich byl závěrečný závod ve slalomu, ve kterém zvítězila těsně Zuzana Benčová ze třetí třídy s časem 31:65 sekund a o pouhou jednu desetinu po ní projel cílem David Veverka. Třetí místo obsadil Matyáš Strouhal s časem 35:56 s.

 

Fotogalerie ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA