V úterý 26. března se uskutečnil další ročník soutěže ve skoku vysokém Lužická laťka. Soutěže se zúčastnilo 5 škol z regionu Podluží. Za naši školu soutěžilo 16 žáků, rozdělených do kategorií chlapci a dívky od čtvrté do deváté třídy. Zlatou medaili získal při své premiéře Tonda Rak výkonem 110 cm. Ve stejné kategorii dívek obsadila třetí místo Viktorka Tomanová. Zuzka Benčová získala výkonem 115 cm stříbrnou medaili a od zlaté ji dělil pouze jeden opravný pokus navíc oproti vítězce. Zlatou medaili také získala Natálie Tomšejová úctyhodným výkonem 135 cm. Hezkých výsledků bez medaile dosáhli také Jáchym Gal výkonem 135 cm nebo Matyáš Tomšej, který přeskočil laťku ve výšce 145 cm. Nikola Králová a Augustyna Flachsová přeskočily laťku ve výšce 125 cm.

Fotogalerie ke stažení zde