V pátek 1. prosince se odehrálo v Mikulově okresní kolo florbalového ČEPS Cupu. Mezi deseti přihlášenými družstvy chlapců nechyběla opět ani naše škola. Hrací systém je tradiční 3 hráči v poli + 1 brankář, hrací doba 12 minut, první dvě družstva z každé skupiny postupují do play-off a vítěz postupuje do krajského finále. V prvním utkání jsme porazili ZŠ Zaječí 3:0. Další dvě utkání nám ukázala sílu břeclavských škol Slovácká a Komenského, které nás porazili poměrem 5:1 a 5:2. V posledním utkání jsme si zlepšili pokleslou náladu a porazili po zodpovědném výkonu ZŠ Mikulov Hraničářů 4:1 a obsadili jsme v naší základní skupině celkově třetí místo s počtem 6 bodů a skóre 10:11. Vítězem turnaje se stala ZŠ Břeclav Komenského. Děkujeme všem hráčům za dobrou reprezentaci naší školy, jmenovitě brankář Martin Baláž, obránci David Polách, Petr Maršálek a útočníci Sayre Konečný, Sebastian Sláma, Daniel Němeček a Šimon Želinský.

Fotogalerie zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA