Ve středu 10. října se naše škola zúčastnila XX. ročníku štafetového běhu o pohár Boba Zháňala. Tentokráte sice Bob Zháňal nemohl osobně ze zdravotních důvodu přijet, ale jako host se opět zúčastnila a závod odstartovala atletka Kateřina Hálová. Naše družstvo ve složení David Veverka, Jáchym Gal, Jáchym Tetur, Šimon Pancl, Natálie Tomšejová, Denis Čeman, Sabrina Guzun, Sofie Petrášová, Matyáš Toman, Ivan Privitzer, Marcel Konečný, Karolína Freibergerová, Patrik Bango, František Tetur, Vilém Toušek, Emma Pancl, Tobiáš Vurbs, Nela Straková, Lada Hromková, David Dvořák a naši důležití náhradníci obsadili celkové šesté místo s časem přesných 11 minut. Oproti minulému roku je to zlepšení o jednu příčku a především zlepšení času o 52 sekund. Zvítězilo družstvo z Lanžhota.

Bc. J. Paul

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA