Náš senát se tento rok v mnoha směrech zlepšil. Začali jsme se čím dál více scházet a domlouvat se na dalších plánech, přestože se k nám přidali noví žáci a občas to bývá těžké, tak s hrdostí můžu říct, že jsme to zvládli perfektně. Samozřejmě jsme prožívali i temnější chvíle, ale ty jsme překonali. Žáci naší školy si nejvíce oblíbili akce, které jsme pro ně vymysleli a my sami jsme byli spokojení. Uspřádali jsme akce jako barevný týden, týden hudby, suit-up den a teplákový den. Také jsme se zúčastnili parlamentního dne, který se konal v Brně, kde jsme se seznámili s jinými školami a vyměnili jsme si nápady nebo také i názory. Díky této návštěvě jsme se dozvěděli, že naše práce snese srovnání i s těmi lepšími. Děkujeme za vše, za Vaše názory a nápady.

Váš senát