Žákovský senát ji vyhlásil na základě dobrých ohlasů našich šesťáků, kteří zvládali dva týdny být o přestávkách bez mobilů bez výrazných problémů, stíhali si zahrát dost stolních her.

Byli jsme opravdu překvapeni zájmem z ostatních tříd, protože na přihláškách se přihlásili všichni páťáci, pokračovali všichni šesťáci, dále se objevilo 17 jmen ze sedmého, 10 jmen z osmého a 2 jména z devátého ročníku. To je většina žáků druhého stupně. Možná se zeptáte, kolik jich nevydrželo? Máme i statistiku: 8 žáků. Snad, že někteří před Vánocemi zjistili, že o přestávkách není špatné si promluvit se spolužákem, zahrát si nějakou stolní hru nebo dělat něco jiného než být na mobilu.

Odměnou všem, kteří vydrželi, byl 3D film JUMANJI, DALŠÍ LEVEL v brněnském Cinema City Velký Špalíček. Protože se páťáci kvůli lyžařskému kurzu nemohli zúčastnit a bylo i dost nemocných žáků, pojedou tito v únoru. Každý žák obdržel od školy celou částku na dopravu.

Věříme, že i další akce bude takto úspěšná.
Žákovský senát