Žáci 8. ročníku prožili netradiční školní den. V pondělí dopoledne po krátké výuce jsme se společně vydali do Brna na výlet, který si osmáci přáli již delší dobu – do Tron laser arény Brno. Na výlet jsme jeli celá třída a všichni jsme si jej užili, i díky pěknému počasí. Po třech hrách v aréně byli žáci pěkně unavení, avšak ještě před odjezdem domů si slíbili odvetu. Celá akce se uskutečnila především z důvodu zlepšení třídního kolektivu a také si žáci vybrali výlet jako dárek za vánoční šeky, které jim škola věnovala na Vánoce. Jako třídní učitelka osmáků musím žáky pochválit nejen za jejich nadšení pro hru, ale i za jejich chování během celé akce.

Mgr. Kateřina Bartošíková

Dne 22. 2. 2016 se naše VIII.třída zúčastnila třídního výletu. Jeli jsme do Brna na lasergame. Když jsme dorazili na místo, byli jsme všichni natěšení a nemohli jsme se dočkat, kdy si už zahrajeme. Z arény jsme odcházeli tak nadšení, že jsme si objednali i další hru navíc. Byl to nezapomenutelný zážitek.

Vít Dolák (8. ročník)

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA