Výtvarná soutěž „Naše škola“

Ve čtvrtek 13.1. se konala výtvarná soutěž pro žáky 1. stupně. Tentokrát v rámci letošního devadesátiletého výročí školy na téma „Naše škola“. Žáci malovali, jak vidí budovu naší školy. Pro její znázornění využili různé techniky: malbu vodovými či temperovými barvami, kresbu křídovými nebo voskovými pastely, kresbu rudkou, tužkou. Soutěže se zúčastnilo 42 dětí. Z množství povedených obrázků bylo velmi těžké vybrat tři nejlepší. Nakonec se porota složená z vyučujících shodla na tomto pořadí:

  1. ročník :   1. místo – Petr Kachyňa, 2.místo – Petr Esterka, 3. místo – Sofie Říhová

2. ročník:    1. místo – Karolína Damborská, 2.místo – Patrik Jung, 3. místo – Sofie Havelcová

  1. ročník:    1. místo – Petr Maršálek,  2.místo – Zuzana Benčová, 3. místo – Richard Polach

4. ročník:    1.místo – Zuzana Raková, 2.místo – Klára Jilková, 3.místo – Hana Zámečníková

  1. ročník: 1.místo – Jáchym Tetur,  2.místo – Dominik Zaňát, 3. místo – Tomáš Valášek

Děkujeme všem malířům za jejich práci. Obrázky si můžete prohlédnou na výstavě pořádané během Dne otevřených dveří v dubnu tohoto roku.

 

Fotogalerie ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA