Turnaj v přehazované dívek

Ve středu 21. ledna jsme odehráli přátelské utkání dívek v přehazované ve Velkých Bílovicích. Hrálo se podle platných pravidel přehazované se šesti hráči na hrací ploše a pouze na dva sety do 15 bodů. Nejdříve proti sobě nastoupily dívky z osmých ročníků a domácí dívky z Velkých Bílovic zvítězily v obou setech po vyrovnaném průběhu v poměru 15:11 a 15:12. Po tomto utkání porovnaly své dovednosti dívky z devátých tříd a v tomto srovnání vyšly domácí opět lépe po vítězství 15:9 a 15:7. Na výsledku se určitě projevila určitá nervozita, absence některých hráček, nové prostředí a také jiné technické podmínky v podobě většího hřiště, což dokázali domácí hráčky využít. Doufáme, že budeme mít ještě příležitost odehrát další utkání tentokráte v domácím prostředí a oplatit soupeři tyto porážky.

Mgr. J. Paul

 

Fotogalerie zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA