Tříkrálovou sbírku jsme letos naplánovali s osmáky a s devátáky na 7. a 8. ledna 2023. Koledovali ve čtyřech skupinách a vedoucími byli: Martin Moudrý, Marek Farbula, Adéla Hanzlíková, Pavel Bartoš a Adam Polák. Pomáhali jim: Patrik Bango, Matyáš Tomšej, Matouš Konečný, Adam Střelský, Lukáš Konečný, Veronika Cilečková, Nikola Králová, Lucia Kapinová, Eliška Frisová, Vilém Toušek, Tereza Anna Fabičovicová, Elen Tomanová, Lada Hromková, Karolína Barančicová, Václav Michalica, Franta Tetur, Jakub Sláma,Tobiáš Vurbs a Filip Šťastný.

Stejně jako byl letos rekordní počet koledníků, byl rekordní i výsledek, který činil 52.411 Kč.

Mimo čtyř tradičních pokladniček byla pátá umístěna v místní prodejně COOP.

Kromě štědrých dárců patří ještě poděkování paní Markétě Tomšejové, mamince Matyáše, která nám pomohla vyrobit tříkrálové koruny.

Potěšila nás i návštěva pracovnice Charity, která doprovázela jednu skupinu koledníků, a později zveřejnění ocenění naší práce i na Facebooku.

Fotogalerie ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA