Letos slaví Tříkrálová sbírka svoje dvacetiny, těší nás, že stále ve větší formě.

A v naší obci každým rokem se stále se zvyšující částkou. Letos činil výtěžek sbírky 41.028 Kč.

Žáci naší školy, tj. každoroční deváťáci a osmáci, některé roky i sedmáci, jsou v naší obci s touto akcí neodmyslitelně spojeni, protože ji zde organizují. Nikdo z nás to nepočítá, ale bude asi tak desáté výročí. Jsme rádi, že vždy pomáhají spolehlivě a radostně.

Letos to byli tito žáci a žákyně 9. ročníku: Matěj Červenka, Tomáš Farbula, Martin Rybar, Vít Straka (vedoucí skupin) a dále Lucie Frisová, Gabriela Osičková

Žáci a žákyně 8. ročníku: Jana Bartošová, Šárka Cahelová, Michal Červíček, Natálie Imrichová, Kristýna Lašková, Tereza Maršálková, Jan Přibyla a Tereza Tománková

Žáci a žákyně 7. ročníku: Jakub Bůšek, Tomáš Imrich, Jakub Kapina, Kateřina Konečná, Kryštof Koryčan, Viktor Toušek

Děkujeme všem, kdo na sbírku přispívají a těšíme se na 21. ročník.

Fotogalerii naleznete zde.