Ve středu 16. 1. 2019 jsme uspořádali na naší škole druhý ročník akce ,,Teplákový den“. Žáci mohli přijít v legínách, retro teplácích nebo v šusťákách. Do úterý 22. 1. do 14.00 jste mohli házet tipy do schránky důvěry, kolik přijde žáků a učitelů ve slušivých teplákových modelech. Nejpřesnější tipy a nejlepší teplákové modely na prvním i druhém stupni budou odměněni. Doufáme, že jste si Teplákový den užili, i když byl celý týden písemkový.

Do školy přišlo 108 žáků a učitelů v teplácích. Vybrali jsme 3 žáky z prvního a druhého stupně, kteří měli nejlepší model. Byli to Sofie Petrášová (3. r.), Sayre Konečný (1. r.), Šárka Počtová (4. r.), Matěj Osička (9. r.), Lucie Frisová (8. r.), a Šárka Cahelová (7. r.). Nejlépe hlasovali David Čupr (110) a Viktor Toušek (111).

J. Očenášková, 9. r.

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA