S tanečním studiem N.C.O.D. jsme z Piešťan postoupili na světový šampionát WORLD DANCE MASTER 2015 do Poreče, který se konal 20.5. – 24.5. 2015. Postoupila také taneční skupina E.M. Dancers z Břeclavi. Všichni jsme pilně trénovali a taky se to vyplatilo. Vybojovali jsme dvě 1. místa, jedno 3.místo, tři 4.místa a jedno 8.místo. Z Moravského Žižkova se zúčastila Kateřina Navrátilová, Zdeněk Král a Veronika Krejčí. Chceme moc poděkovat všem sponzorům ze Žižkova, kteří nám pomohli splnit si náš největší sen.

Jsou to :
Obecní úřad Moravský Žižkov, Farma R.V., VeSt SERVIS, Autobaterie Jaromír Haluza, Autoservis Václav Krejčí, Restaurace Maděřič, Zemědělská výroba Roman Cabala, Pan Král – masáže, Pivovar Moravský Žižkov, Olga Babičová – výroba trubiček a koláčků, Ing. Pavel Vojnovský,Bednařík a mnoho dalších téměř z celého okresu.
Děkujeme!!!

Veronika Krejčí

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA