Ve čtvrtek 22. 11. 2018 proběhl na naší škole již druhý ročník celorepublikové akce Suit up den, kdy všichni mohli přijít hezky a formálně oblečeni do školy. Pánové si vzali košile, saka, motýlky, kravaty a cokoliv dalšího, co je napadlo. Dámy naopak šaty, sukně či další parádní kousky. Tento den byl dnem gentlemanských gest a šarmantního vystupování. Akce se konala pod záštitou celorepublikového projektu Hrdá škola – Schools United. Potěšili všichni, kteří došli slavnostně oblečeni, ale nejvíce snad ti z druhého stupně, kteří by mnohdy mohli rovnou vstoupit na taneční parket či ministerské posty. Naše malé princezny a pánové z prvního stupně opět nezklamali a přišli v hojném počtu. Děkujeme i rodičům za pomoc.

Fotogalerii naleznete zde.