Ve čtvrtek 16. 11. 2017 nás osmáci pozvali na akci SPANÍ S BATERKOU. U školy jsme se sešli v 19:15 hodin. Vše pro nás už bylo připravené. Přišli jsme do 8. ročníku, kde nás přivítali a zahráli jsme si různé hry, jako například: chození kolem židlí, praskání balónků atd. Potom jsme si zatancovali na písničky na přání. Ve Velkých Bílovicích jsme měli objednáno mnoho jídla z pizzerie. Pizza všem moc chutnala. Po večeři jsme si zahráli hru, při které byla ve škole všude tma a my jsme hledali osmáky, kteří nám dávali těžké hádanky. Když jsme hádanku uhodli, dostali jsme písmenka a z nich jsme měli poskládat slovo. Jak jsme hru dohráli, tak jsme si nachystali věci na spaní a podívali jsme se na film. Po filmu jsme šli spát a ráno jsme se vzbudili docela brzy. Ke snídani byl rohlík s pomazánkovým máslem a čaj. Poté si všichni sbalili věci a šli jsme domů.

LUCIE FRISOVÁ A MARIE KONEČNÁ 7. ROČNÍK

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA