Netradičně v pondělí 28. 11. 2016 po první adventní neděli rozsvítila škola již počtvrté svůj vánoční strom. O program se postarala hostující country skupina COUNTRIO a jejich krásné vánoční písně a koledy byly proloženy vánočním přáním jednotlivých tříd všem lidem dobré vůle. Sice bylo zima, ale čaj, který nám sponzorsky věnovali Maděřičovi, všem chutnal a alespoň trochu zahřál. Po společném zpěvu písní jsme nakonec rozzářili náš strom. Nálada byla krásná, adventní, lidí přišlo opravdu hodně, prostě jsme moc rádi, že se vše vydařilo a zpříjemnili jsme si vzájemně zimní večer. Poděkování patří i paní Maděřičové, která sponzorsky vyrobilas deváťáky nové ozdoby. Za pomoc děkujeme i zaměstnancům obecního úřadu.

Fotogalerii naleznete zde.