Na Den dětí jsme pro žáky naší školy jako každoročně přichystali olympiádu. Letos to ovšem nebyla klasická olympiáda, ale jednotlivé disciplíny byly netradiční. Konkrétně jich bylo šest: běh s vodou na čas, závody formulí, minigolf, chůze na chůdách, hod na přesnost, jedna skutečná rarita z dílny našich senátorů. Žáci museli v co nejkratším čase dostat sušenku ze svého čela do pusy.

Netradiční disciplíny si vyžádaly i své netradiční vítěze. Letos se ukázalo, že měl opravu každý šanci vyhrát, a ten, kdo nevyhrál, tak si tuto akci mohl aspoň naplno užít. Jako odměnu dostali všichni žáci zdravý balíček s ovocem.

Za uspořádání a organizaci bych chtěl poděkovat p. učitelkám Pekárkové, Sovové a Kosové a za pronájem místního fotbalového hřiště panu Veverkovi.

Stanislav Haňka

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA