stupeň naší školy se letos rozhodl pro výlet. Závodilo se v areálu TJ Moravský Žižkov a to v následujících disciplínách – běhu na 60 m, hodu kriketovým míčkem, vrhu koulí, skoku z místa a vytrvalostními běhy.

Za krásného slunečného počasí dosáhli žáci mnoha výborných výsledků a ukázali tak, že nedávný zisk dvaceti medailí (Atletické přebory Podluží) nebyl rozhodně náhodný. Mnoho žáků si zde vytvořilo své osobní rekordy v několika disciplínách.

Letošní ročník přivítal již podruhé i žáky ze stacionáře Vlaštovka Hodonín, kteří také soutěžili společně s našimi žáky. Házeli kriketovým míčkem, skákali do dálky, běhali a v neposlední řadě i vydatně povzbuzovali naše dívky i kluky. Koordinátorem jejich účasti byla výchovná poradkyně naší školy Mgr.I. Sovová. A nakonec přišla dlouho očekávaná chvíle – předávání medailí.

Rozhodčími na jednotlivých disciplínách byli opět všichni pedagogové II. stupně a o celou přípravu se staral p. uč. Mácsai.

Děti odcházely domů spokojené, plné dojmů a většina i s medailemi na krku. Každý žák naší školy včetně stacionáře obdržel navíc malé občerstvení.

Mácsai Zdeno

Výsledky naleznete zde.

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA