Žáci naší školy se pod vedením garanta p. uč. Zdeno Mácsaie zapojili do již druhého ročníku této soutěže. Všichni se moc snažili, a proto jsou naše výsledky ještě mnohem lepší než loňský I. ročník. V prvním pololetí a první polovině celé soutěže si vedli opravdu znamenitě. Dosáhli první místo v soutěži olympijských disciplin v rámci JM kraje samostatně v kategorii škol se 101 až 200 žáky, první místo v soutěži olympijských disciplin v rámci JM kraje společně s doplňkovou disciplínou v kategorii škol se 101 až 200 žáky a celkově v rámci celé ČR v kategorii škol se 101 až 200 žáky na devátém místě.

Zanedlouho začnou plnit disciplíny nové. Přejeme jim tedy mnoho úspěchů a držíme palce, aby si v rámci JM kraje udrželi i nadále prvenství.

Mácsai Zdeno

Plnění olympijských disciplin v rámci JM kraje – I. pololetí soutěže, včetně doplňkové disciplíny
Plnění olympijských disciplin v rámci celé ČR- kategorie 101 až 200 žáků – I. pololetí soutěže
Plnění olympijských disciplin v rámci JM kraje kategorie škol od 101 do 200 žáků – I. pololetí soutěže

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA