V sobotu 18. 6. 2022 se završil týden oslav devadesáti let naší krásné školy. Děti se během týdne dozvěděly mnoho nového z její historie, malovaly, soutěžily. V sobotu jsme se pak všichni sešly, abychom si připomněli vše také živým obrazem o zatčení ředitele V. Straky. Škola se otevřela mnoha návštěvníkům. V jednotlivých třídách byly připraveny na dotykových panelech prezentace absolventů, na nástěnky obsadily archivní snímky ze života školy. V 16.00 hodin proběhla na školním dvoře beseda s pamětníky, například s paní Konečnou, která se narodila v roce, kdy byla škola otevřena, tedy 1932. Účast byla velká a za to jsme moc rádi a děkujeme! Velké díky patří všem zúčastněným, vyučujícím za organizaci a realizaci. Tak na viděnou při 100.

Fotogalerie ke stažení zde