Na dnešní okresní přebor ve šplhu trénovali žáci pod vedením p. uč. Mácsaie celý uplynulý měsíc a dosáhli zatím nejlepšího výsledku v historii naší školy.

Mezi jednotlivci v kategorii starších žákyň (zde startovalo 21 závodnic), získala UHLÍKOVÁ Lenka – 8. ročník, vynikající 3. místo, časem 3,71 s. Přitom čas celkově druhé v pořadí (Gymn. Břeclav) byl jenom 3,70 a první (také Gymn. Břeclav) 3,63…

Dále na velmi pěkném 6. místě skončila SLÁMOVÁ Monika – 9. ročník, časem 4, 25 s.

Obě dívky tak společně obsadily 2. místo v součtu družstev starších žákyň (hodnoceno umístnění dvou nejlepších závodnic každé školy). Porazily i takové školy jako jsou ZŠ Komenského Břeclav, ZŠ Na Valtické Břeclav, ZŠ Slovácká Břeclav, ZŠ M. N. Ves a ZŠ Mikulov.

Děkujeme a gratulujeme !

Naši kluci osmé třídy (Kunč Erik, Valášek Petr) letos bohužel proti i o rok starším soupeřům neuspěli. Jediný Maděřič Marek měl dobrý čas – 4, 34. Všichni byli ale na závodech poprvé a na příští rok nabírali tak potřebné zkušenosti, které určitě zúročí při další reprezentaci naší školy.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA