Pro zpestření výuky a získání dalších znalostí o výtvarném umění žáků 6. – 7. roč., zorganizoval p. uč Mácsai exkurzi do břeclavské galerie.

Galerie 99 na ulici Slovácká v Břeclavi, je soukromou prodejní galerií, ve které jsou vystavovány umělecké originály od českých i zahraničních autorů. Původně byla koncipována jako galerie obrazů Antonína Vojtka. Nyní je její nabídka děl vyvážená.Máme obraz i pro Váš domov. Podporuje také tvorbu mladých umělců, kteří se vydávají na uměleckou dráhu. Věnuje se organizování výstav, besed, kulturních programů. Zabývá se poradenstvím v oblasti výtvarného umění a také při realizaci bytových interiérů. Žáci v zajímavé besedě s p. Antonínem Vojtkem i jeho manželkou diskutovali na různá témata výtvarného umění. Vše bylo velice zajímavé a poučné.Někteří si také zakoupili malířovy knihy a pohlednice s věnováním autora.

Organizace a dozor : Mácsai Zdeno

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA