Krabice od bot 2023
DESATERO SPRÁVNÉHO DÁRCE KRABICE OD BOT 2023
1. Daruji, co bych rád sám našel pod stromečkem: kvalitní, čisté, neponičené dárky.
2. Dárky, které chci darovat, si předem rezervuji na webu www.krabiceodbot.cz.Tam snadno uvidím, kolik dárků a kde ještě schází vybrat, a dostane se tak na všechny děti.
3. Do krabice dám více drobných dárků: například výtvarné potřeby, sportovní potřeby, hry,
kosmetiku, hračky, knížky, časopisy, doplňky apod.
4. Myslím na nedostatkovou věkovou kategorii dětí od 10 do 17 let, zejména na kluky.
5. Dárek pečlivě zabalím do krabice a označím pohlaví a věk dítěte tak, aby se cedulka neutrhla.
6. Nepoužívám pytle nebo dárkové tašky, pouze krabice od bot či jiné krabice odpovídající
velikosti.
7. Hlídám si otevírací dobu sběrných míst na www.krabiceodbot.cz.
8. Nežádám o otevření mimo určenou dobu.
9. Pokud nevím, co do krabice, můžu přispět i na www.krabiceonline.cz.
10. A když chci pomoci víc? Zeptám se na sběrném místě. Nabídnu auto k převozu dárků,
svůj volný čas, pomoc s nakládáním apod. Vím o rodině v nouzi? Oslovím nejbližší sběrné
místo s prosbou o pomoc.