Projekt „Hrdá škola“

I letos jsme měli jako žákovský senát plno plánů, jakých akcí se v rámci tohoto projektu zúčastníme a jak je ještě vylepšíme, jen pro usmání vám seznam i s termíny zveřejňujeme:

1. Suit up day – plánuje se soutěž džentlmenského páru
  2. Den české hrdosti – 18. 11.
  3. Barevný týden – 11. 1. až 15. 1.
  4. Dobrý skutek – 1. 1. až 31. 1.
  5. Harry Potter den – 5. 2.
  6. Den učitelů – 26. 3.
  7. Eko týden – 22. 4.
  8. Den šílených účesů – 19. 5.
  9. Pyžamový den – 11. 6.
  10. Letní kino na školní zahradě
  11. Valentýnská party

Ani první akci, i když už byla připravena, se nám nepodařilo uskutečnit, protože 13. října, tedy poslední den před distanční výukou jsme ještě byli ve škole, ale nesměli jsme se setkávat na chodbě ani navštívit cizí třídu.

Co pak následovalo, všichni víme.  Odvezli jsme ještě dva pytle hraček, které jsme měli z léta, tedy udělali dobrý skutek.  A proběhlo aspoň „ Stavění sněhuláků“, které nemuselo být on – line, ale není to akce z tohoto projektu, a Den učitelů, samozřejmě jak jinak než on – line, tedy přání pro jednotlivé vyučující, na naší škole vyslovené „až“ 29.3.

I když jsme se chystali na „ Šílené účesy“, ani tady se nám nepodařilo dodržet stanovený termín, počkali jsme totiž na návrat 2. stupně z distanční výuky, abychom si mohli užít tuto akci, jakože společně.

Tak snad bude alespoň „Pyžamový den“ v daném termínu.

( O dvou posledních akcích se raději nezmiňujeme, ale chceme se vidět a nemusí to být jen na Valentýna).