Fotbalový pohár škol – finálový jarní turnaj

Ve čtvrtek 27. dubna se na fotbalovém hřišti v Moravském Žižkově odehrál finálový turnaj o konečné umístění na 9. – 14. místě. Turnaje se zúčastnili domácí hráči z Moravského Žižkova, dále ZŠ Břeclav, Kupkova a ZŠ Velké Bílovice. Z vítězství v turnaji se radovalo po dvou přesvědčivých vítězstvích družstvo z pořádající školy a tím jsme obsadili celkové 9. místo. Desátá skončila ZŠ Břeclav, Kupkova, jedenácté místo ZŠ Velké Bílovice.

Sestava: Toušek – Konečný M., Šťastný, Zugar, Hanzlík – Tetur F., Veverka, Bango – Vurbs, Dvořák, Kvasnička, střídající: Michalica, Čeman, Pancl, Konečný S.

Výsledky:

ZŠ Moravský Žižkov – ZŠ Velké Bílovice 3:0

Branky domácí: Dvořák 2, Vurbs 1

ZŠ Velké Bílovice – ZŠ Břeclav, Kupkova 1:3

ZŠ Moravský Žižkov – ZŠ Břeclav, Kupkova 7:2

Branky domácí: Dvořák 4, Vurbs 2, Kvasnička 1

Fotogalerie ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA