Vážení rodiče, od školního roku 2018/19 přešla naše škola k informačnímu systému Edookit, v rámci kterého používáme elektronické žákovské knížky.

V těchto dnech dostanete na váš e-mail informace pro nastavení přístupu do elektronické žákovské knížky. Po jeho nastavení můžete začít systém ihned využívat. Prostřednictvím tohoto informačního systému budete informováni nejenom o aktuální klasifikaci, ale i o všech školních aktivitách svých dětí, včetně komunikace s učiteli i dalšími rodiči. Vy i žáci tak budete mít informace o všem podstatném. Informační systém EDOOKIT je možné využívat i prostřednictvím mobilní aplikace pro Android i iOS v chytrých telefonech.

Žákovská knížka

Docházka

Rodiče mohou zameškané hodiny snadno omluvit.

Hodnocení

Okamžitě po zveřejnění vidí rodiče nejen známky či slovní hodnocení dítěte, ale také to, za co konkrétně je dostalo.

Komunikace

Systém vnitřních zpráv umožňuje snadnou a zdokumentovanou komunikaci mezi rodiči, učiteli a vedením školy.

Dostupnost

Do elektronické žákovské knížky se dostanete všude tam, kde je k dispozici internet, funguje i jako mobilní aplikace.

Přístup

Do žákovské knížky má přístup jak rodič, tak žák, každý ovšem pod svým přístupovým heslem, aby se předešlo nedorozuměním například při omlouvání absencí. Odkaz je umístěn i na webových stránkách školy.

Odkaz na video Edookit