Den účesů

Dne 10.11.2022 se konala jedna z tradičních akcí Hrdé školy „Den účesů“, která patří zejména mezi žáky 1. stupně k velmi oblíbeným. A proto jsme na schůzce žákovského senátu dost přemýšleli nad jejím zadáním, rozhodli jsme se pro téma: PŘÍRODA, PODZIM, PODZIMNÍ BARVY a zakázali jsme paruky. A opravdu jsme se těšili, protože maminky dětí 1. stupně dokáží svou kreativitou překvapit, ale musíme říci, že jsme zírali a při hodnocení nejlepších výtvorů jsme museli přidat 5 cen k ocenění nejlepších. Účesová tvorba, prvotní nápady, ale zejména jejich provedení nás dostalo. Den si užili i žáci, zejména děvčata, většina z nich v nich vydržela v účesech celé dopoledne. Že se nejedná o velká slova, pochopíte při prohlížení fotek v galerii. Takže velký dík všem zúčastněným.

Vyhodnocení soutěže zde

Fotogalerie ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA