Letošní ročník (2014) Coca-Cola Školského poháru byl rozehrán již na podzim. Naše škola byla pořadatelem turnaje. Za soupeře do prvního kola nám los přidělil fotbalisty ze ZŠ Velké Bílovice a ZŠ Podivín. Utkání se odehrála na travnatém hřišti místní TJ Moravský Žižkov. Touto cestou děkujeme i panu Veverkovi za pomoc na celém turnaji.

Chlapci první zápas zvládli a porazili sousedy z Velkých Bílovic 1:0. Ve druhém zápase proti ZŠ Podivín už ale docházely síly, protože nemáme velký výběr fotbalistů a to se projevilo na prohře 0:3. Do dalších bojů tak postoupila ZŠ Podivín, která porazila ve svém druhém zápase ZŠ Velké Bílovice také 1:0.

Celkové pořadí :
1. ZŠ Podivín
2. ZŠ Moravský Žižkov
3. ZŠ Velké Bílovice
Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci školy a přeji další sportovní a studijní úspěchy.

Mácsai Zdeno

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA