Český den proti rakovině

se uskutečnil u nás v Moravském Žižkově ve dnech 29.9. – 30.9. 2021, a to kvůli kovidové situaci. Jinak byla organizace charitativní sbírky stejná jako v jiných letech. Devátáci a osmáci se rozdělili do čtyř skupin. Vedoucími skupiny byli Kryštof Koryčan, Šimon Konečný, Jakub Bůšek a David Čupr. Pomáhali jim: Katka Konečná, Lada a Klára Hromkovy, Elenka  Tomanová, Viktor Toušek, Nela Straková, Martin Veverka, Adam Střelský, Natálie Procházková, Kristýna Hájková, Adéla Hanzlíková, Bára Kadlecová, Sára Osičková a Adam Zugar, žák 7. ročníku. Byli jednou z nejpočetnějších dobrovolnických skupin v historii námi prováděných Květinových sbírek v M.Ž.  A i vybranou sumou, která činila 26.165 Kč, to je v dnešní nelehké době velmi krásný výsledek.

Děkujeme všem dárcům, kteří svými příspěvky umožňují Lize proti rakovině pomáhat v prevenci, v podpoře a zlepšení života onkologických pacientů a možnosti podporovat i výzkum a vybavenost onkologických pracovišt´.

Příspěvek končíme letošním heslem: Zdraví máme jediné a život taky. Pečujme o sebe!

Fotogalerie ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA