Florbalové družstvo mladších žáků naší základní školy obsadilo krásné třetí místo na okresním turnaji ČEPS CUP, který se odehrál v pátek 16. listopadu v Mikulově. Družstvo ve složení Patrik Bango, Lukáš Konečný, Marcel Konečný, Matouš Konečný, František Tetur, Adam Zugar, Filip Šťastný, David Dvořák a kapitán Tobiáš Vurbs nejdříve prohráli s pozdějším vítězem ZŠ Brumovice 2:4, s druhým týmem Slovácká Břeclav 2:5 a následně po menších přeskupeních v sestavě již s výbornou obranou jsme remizovali se ZŠ Valtická Mikulov 1:1, v důležitém utkání jsme přehráli v poměru 3:1 domácí Hrancl a v posledním utkání nám stačila remíza 1:1 s Lovci k udržení třetí příčky. Nejlepším střelcem našeho družstva byl Tobiáš Vurbs.

Jaroslav Paul