Již tradičně proběhla na naší škole akce s názvem Barevný týden. Před lety jsme začínali s tím, že se každý den děti oblékaly jeden týden do jiných barev, ale později jsme si vymýšleli různé obměny tak, aby byla takto akce stále zajímavá. Tento rok byl ve znamení povolání. Celý týden jsme tedy mohli na prvním stupni vidět policisty, lékaře, záchranáře, hasiče, ale i umělce a vědce. Ani některé paní učitelky nebraly nic na lehkou váhu, a tak děti například učila paní „doktorka“. Věříme, že se nám podařilo zpříjemnit a trochu zpestřit pobyt žáků na naší škole. Nejen, že jsme viděli krásné převleky, ale například páťáci si i zahráli na určitá povolání, a tak se skloubila hra i výuka. A to je naše heslo – Učit se hrou. Poděkování patří všem vyučujícím prvního stupně, kteří akci vymysleli, a také samozřejmě vám, rodičům, kteří jste se postarali o krásné převleky dětí.

Mgr. Miloslav Sova, ředitel školy

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA