Na třetím zasedání žákovského senátu 22. ledna jsme řešili tři věci, které jsme si měli s naší třídou promyslet. Byly to: akce každé třídy, co bychom chtěli v naší obci a co bychom chtěli na školním dvorku.

Akce: Čtvrtá třída si připravila soutěž v jízdě, rychlosti a obratnosti na kole, pátá třída se na senát nedostavila, šestá třída se omluvila, že nic nevymyslela, sedmá a osmá třída se spolu dohodli, že udělají akci Honba za pokladem pomocí otázek a odpovědí a devátá třída udělá akci pro první třídu na Den dětí.

Školní dvůr: Čtvrtá třída by si na dvoře představovala květiny, stromy, lavičky, skluzavku a houpačky, šestá třída by chtěla průlezky a horolezeckou stěnu, sedmá, osmá a devátá třída by chtěla Workout, posilovací stroje, hrazdy.

Co bychom chtěli v naší obci: Čtvrtá třída by chtěla nový vzhled zastávky u křižovatky, šestá třída zase horolezeckou stěnu a rampy za tribunou na hřišti, sedmá třída běžeckou dráhu a spravit malé hřiště, osmá třída chce spravit silnice a nějak schovat nepořádek naproti pošty, devátá třída chce běžeckou dráhu.

Zapsal R. Dvořáček, 8.r.