Ve čtvrtek 4. 2. 2015 se na naší škole konal zápis do prvního ročníku školního roku 2016/2017. Tradičně bylo připraveno krásné odpoledne pro naše nejmenší kamarády. Žáci z prvního stupně pod vedením svých vyučujících předvedli krátký program, který byl ukončen hranou pohádkou O kohoutkovi a slepičce. Poté se děti rozdělily do skupinek a plnily úkoly, na kterých jsme se přesvědčili, jak zvládají například určit geometrické tvary, nebo namalovat obrázek. Také si zazpívaly, zatančily a zacvičily. Vše bylo ukončeno sladkým překvapením v podobě velkého dortu, který si určitě všechny děti zasloužily za svou snahu. Také obdržely dárky, které jim připravili jejich budoucí spolužáci. Letos se na náš zápis přijela podívat i paní inspektorka z ČŠI a byl jsem moc rád, že se jí také líbil. Děkuji všem vyučujícím, které se podílely na zdárném průběhu celé akce a také sponzorům, díky kterým jsme dětem mohli zakoupit velký dort.

Mgr. Miloslav Sova, ředitel školy

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA