Dne 7. 9. 2021 se vydali ti nejaktivnější členové žákovského senátu do kina Olympia Brno. Výlet se měl konat již před prázdninami, byla to odměna za naši aktivní práci v loňském školním roce, ale to jsme nestihli. Jeli jsme tedy všichni vybraní senátoři, tj. Eliška Frisová, Lukáš Konečný, Adéla Hanzlíková, Kryštof Koryčan, Jakub Kapina a Jan Přibyla. Nemohli se zúčastnit Pavel Bartoš a Lucie Slámová, loňská deváťačka. Vybrali jsme si film Free Guy. Byla to akční komedie, na které se bavili nejen hráči GTA a Fortnite. I my jsme byli spokojení a velké plátno jsme si užili.

Stihli jsme i „nezdravý“ fast food, projít si Olympii a i ve vlaku jsme se bavili. Jsme rádi, že s námi mohl být i Honza, který teď v Brně studuje.

Fotogalerie ke stažení zde