V pátek 25. 10. 2019 proběhla na naší škole slavnostní vernisáž obrázků, které pro školu namalovala výtvarnice Tereza Konupčíková – Doláková, naše bývalá žákyně. Celá akce probíhala během tří dnů – 25. – 27. 10. 2019. Již samotná vernisáž ukázala, že bude o akci velký zájem, a to se také potvrdilo. Jak v pátek, tak i v sobotu a neděli školu navštívilo velké množství lidí. Přesné počty zveřejníme až po sečtení hlasů, které obdržely vystavené práce jednotlivých tříd v rámci soutěže Arcimboldo, která na škole v tuto dobu probíhala. Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří nás podpořili, od sponzorů až po vyučující p. Osičkovou a p. Sovovou, jež věnovaly svůj volný čas a vše perfektně připravily. Výstavu poslední den konání stihla navštívit i samotná autorka obrázků Tereza Konupčíková a její slova díků a pochvala velmi potěšily a utvrdily v tom, že vynaložené úsilí mělo svůj význam a smysl. Vytvořené nádherné obrázky budou další léta zdobit naši školu a učiní ji tak určitě i jedinečnou.

M. Sova, řš

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA