V pondělí 27. 11. 2017 proběhlo již tradiční rozsvícení vánočního stromu školy. Za doprovodu country kapely Countrio zazpíval žákovský sbor školy koledy a vánoční písně. Páťáci přednesli báseň, kterou společně vymysleli, a nakonec se rozsvítil velký vánoční strom školy. Na zahřátí si mohli hosté dát teplý čaj, který sponzorsky zajistila Restaurace Maděřič a k zakousnutí byly drobné sladkosti, které upekly paní učitelky. Poté byla otevřena slavnostně vyzdobená škola, tentokrát v duchu starých tradic – motto akce bylo Babiččiny Vánoce. Byly vystaveny staré ozdoby a vánoční předměty, které donesly děti od svých babiček a dědečků. Nechyběl vánoční jarmark, který byl otevřen na školním dvoře. Z ohlasů a zápisů v pamětní knize je vidět, že se akce vydařila a navodila ve všech krásnou vánoční atmosféru.

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA