V pátek 4. listopadu 2016 se naše škola proměnila ve strašidelný dům. Žáci devátého ročníku si pro děti z prvního stupně připravili výjimečný večer plný napětí. Tradiční strašidelný večer se tentokrát odehrával v prostorách školy. Na žáky prvního stupně čekalo promítání strašidelného filmu, dále žáci ve skupinkách procházeli školou a plnili jednotlivé úkoly, jež si pro ně nachystali osmáci, kteří přišli pomoct a podpořit deváťáky. Děti se fotily ve „strašidelném ateliéru“ a nakonec je čekala strašidelná stezka. Po splnění všech disciplín jsme si všichni společně opékali špekáčky. Večer byl dlouhý, ale plný zábavy. Myslím, že na něj budou všichni vzpomínat jen v dobrém. Tímto bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům školy, kteří pomáhali s přípravou a organizací večera, žákům 9. ročníku za přípravu a také těm žákům z 8. a 7. ročníku, kteří přišli pomoci.

Mgr. Kateřina Bartošíková

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA