Od 5. do 8. března proběhlo školní kolo ve šplhu na 4,5 m vysoké tyči, kterého se zúčastnili žáci první až deváté třídy. Nejrychlejším na prvním stupni se stal Tomáš Imrich z páté třídy s časem 6:55 sekund. Druhý se umístil Dominik Navrátil ze stejné třídy, čas 7:01 a třetí Lada Hromková ze čtvrté třídy, čas 7:34. Na druhém stupni mezi dívkami byla nejrychlejší Veronika Krejčí z deváté třídy s časem 6:88 sekund, druhá Vanesa Flachsová z osmé třídy, čas 7:06 a třetí Lucie Frisová ze sedmé třídy, čas 7:21. Mezi chlapci se o nejrychlejší čas přetahovali nakonec druhý Michal Osička s časem 2:74 sekund a první Bruno Tetur s výborným časem 2:54. Třetí se umístil Bronislav Kunický, čas 3:01. Všichni tři z deváté třídy. Žákům a žákyním, kterým se nepodařilo vyšplhat do požadované výšky 4,5 m, nejsou zaznamenáni ve výsledných listinách.

Bc. J. Paul

Výsledky naleznete zde.

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA