Dne 30. 5. 2014 proběhl na naší škole již 6. ročník školní atletické olympiády. Soutěžilo se v areálu TJ Moravský Žižkov a to v následujících disciplínách – běhu na 60 m, hodu kriketovým míčkem, vrhu koulí, skoku z místa a vytrvalostními běhy.

I za chladnějšího počasí dosáhli žáci mnoha výborných výsledků a ukázali tak, že jsou dobře připraveni na reprezentaci školy v nastávajících atletických přeborech Podluží, které se uskuteční ve dnech 2. – 3. 6. 2014 v Lanžhotě.

Rozhodčími na jednotlivých disciplínách byli všichni pedagogové a o celou přípravu II. stupně se staral p. uč. Mácsai.

Letošní ročník přivítal i žáky ze stacionáře Vlaštovka Hodonín, kteří také soutěžili společně s našimi žáky. Koordinátorem jejich účasti byla výchovná poradkyně naší školy Mgr. Sovová.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA