Dne 20. 6. 2013 připravili naši deváťáci na rozloučenou s naší školou prezentaci. Všem se hodně líbila. Na závěr se diskutovalo u bohatého občerstvení, které pro své rodiče a učitele také připravili žáci deváté třídy.

Proslov k prezentaci

Vážená ředitelko, učitelský sbore, milí spolužáci
Pro vás je to možná jen obyčejný měsíc červen, ale pro nás končí jedna velká etapa našeho života. Už nikdy se nesejdeme ve stejné třídě, nebudeme se spolu smát zážitkům, nebudeme provokovat učitele, nesedneme si vedle sebe do lavic, prostě nic z toho, na co jsme byli dosud zvyklí. I když se spousta z nás bude nadále vídat, už to nebude ono.
Všechno se změnilo. Na celý svět jsme si udělali vlastní názor, spoustu věcí uvědomili, zkrátka vyrostli jsme. A vy jste byli u toho. I když to s námi nebylo vždy lehké.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA