Od ledna jsme se s dětmi ze ŠD zapojili hned do několika soutěží. Skvělou motivací pro nás bylo ocenění za prostorový Betlém v prosincové soutěži pořádané Duhovou Břeclav. Od ledna jsme tak poslali práce dětí již do šesti soutěží probíhajících nejen v našem regionu, ale také celorepublikově. Děti kreslily zdravé potraviny, slavné evropské vynálezy, ztvárnily problematiku nedostatku vody i nebezpečí požáru. Začátkem jara se nám naskytly hned dvě soutěže, kde jsme využili téma „ptáci“ Děti malovaly na dýhu ptáky a poté jsme z jednotlivých obrázků vytvořili knihu. Jedním z kritérií bylo použití přírodních materiálů. Věřím, že se bude práce dětí líbit nejen vám, ale také porotě. Děkuji také rodičům za vyplnění nezbytného souhlasu GDPR, bez kterého bychom se soutěží nemohli zúčastnit. J.O.

Fotogalerii naleznete zde.

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA