Podzim u babičky

Zdraví i epidemiologická situace nám umožnily návštěvu našich adoptovaných babiček a dědečků z Domova pro seniory ve Velkých Bílovicích. Naši čtvrťáci si s nimi dopisují již rok a konečně se nám naskytla příležitost poznat se osobně. Pro seniory jsme si připravili nejen pásmo podzimních písniček, Klárka Jilková s Julinkou Teturovou navíc secvičily čtyřhru na klavír. Na návštěvu se nejezdí s prázdnou, a tak jsme s dětmi vyrobili podzimní aranžmá a svítilny, aby to měli v domově krásně barevné a veselé. Mezi dětmi i babičkami panovala příjemná nervozita ze setkání. Na rozloučenou nám senioři rovněž zazpívali. Navázané přátelství bude pokračovat i v příštím roce a doufáme, že nám situace dovolí uskutečnit další návštěvu ještě před Vánoci. Paní Mgr. Kristové, rodičům, a hlavně dětem děkuji za jejich nadšení pro věc. Vykouzlili tím úsměv na tváři nejen seniorům.

Jitka Osičková

Fotogalerie ke stažení zde

Video ke stažení zde

knizka ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA